باشگاه مشتریان وفادار سایت دکوراسیون مدرن

بخش طراحی شرکت تارلا طرح رسانه، مجری وب سایت دکوراسیون مدرن، به نام تارلا تک، دپارتمان معماری، ساخت و ساز و طراحی دکوراسیون داخلی است که نزدیک به ۲۰ سال است با چالشهای صنعت ساختمان و بخصوص تامین اقلام دکوراتیو دست و پنجه نرم می نماید.

تاسیس سایت دکوراسیون مدرن (مدرن اینتریور) با این نیت انجام شد تا طراحان این مجموعه بتوانند در هنگام طراحی، با اطمینان به کیفیت اقلام مورد نیاز و خدمات پس از فروش آن، بهترین طراحی را بصورت مدولار انجام دهند تا نه تنها در وقت صرفه جویی شود، بلکه با بودجه مشخص بتوانند بهترین انتخاب ممکن را با مناسبترین قیمت انجام دهند.

وب سایت دکوراسیون مدرن با عقد قرارداد با تولید کنندگان مبلمان و اقلام  دکوراسیون تراز اول ایران سعی دارد تا این اقلام مورد نیاز را در یک سایت، به قیمت درب کارخانه برای طراحان و مهندسین معمار ارائه دهد تا طراحان بتوانند به راحتی اقلام را مقایسه و با توجه به بودجه خود، به بهترین قیمت، انتخاب و خرید خود را انجام دهند.

باهدف جذب معماران و همکاران، وب سایت دکوراسیون مدرن، بخشی از سود خود را بصورت امتیاز برای هر محصول در نظر گرفته است که همکاران پس از ثبت نام با خرید هر قلم از اقلام موجود سایت، سهم تخفیف خود را بصورت امتیاز دریافت خواهند کرد. 

همکاران در حساب کاربری خود می توانند هر مقدار از امتیازی را که دارند، به دلخواه خود به کوپن تخفیف تبدیل و در زیر صورتحساب جدید خود بصورت تخفیف دریافت نمایند.

نظر کارشناسان همیشه برای سایر طراحان مهم است. مکانیزمی را در سایت فعال کردیم که طراحان بتوانند نظر کارشناسی خود را برای اطلاع سایر همکاران و طراحان به اشتراک بگذارند. برای قدر دانی از نظر کارشناسی دوستان، برای هر نظر ۵ امتیاز در نظر گرفته شده است تا بتوانیم بخشی از لطف دوستان را هر چند ناچیز جبران کنیم و محیطی فنی و حرفه ای را برای خود و همراهان خود ایجاد نمائیم.

ما در شبکه های اجتماعی زیر حضور داریم

طراحان و مهندسین ما در گروه معماران و طراحان داخلی ایران در لینکدین حضور دارند

شما هم به جمع ما بپیوندید:

خوشحال می شویم مقالات تخصصی شما را با موضوع دکوراسیون داخلی و معماری در مجله آنلاین دکوراسیون مدرن منتشر کنیم. در صورت تمایل از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.

مجله دکوراسیون مدرن

آخرین اخبار دنیای معماری و دکوراسیون

با هنر انتزاعی به خانه های مدرن جان دهید

با هنر انتزاعی به خانه های مدرن جان دهید

هنر انتزاعی و آبستره با رنگ و شکل و زیبایی بصری با بیننده ارتباط می گیرد. می تواند در پس زمینه محو باشد یا به زیبایی در نقطه کانونی یک چیدمان جلوه گر شود. این هنر راه حل بسیار متاسبی برای تکمیل چیدمان فضاهای مدرن است…

آنیسا فراهانی
روشن شهریور ۲۳, ۱۴۰۰
راهکارهایی برای استفاده از سبک آرت دکو در طراحی داخلی

راهکارهایی برای استفاده از سبک آرت دکو در طراحی داخلی

آرت دکو در دهه ۱۹۲۰ به عنوان سبکی شیک و تجملاتی در طراحی داخلی محبوبیت یافت. در آرت دکو کلاسیک، هندسه و تقارن و فلزات همراه با پتینه های براق بسیار استفاده می شده است. با این حال، نگاه امروزی به آرت دکو نگاهی به روز شده است.

در این مقاله راهنمایی آسان و مفید، در مورد هر چیزی که در این سبک برایتان کارامد است را گرداوری کرده ایم.

آنیسا فراهانی
روشن شهریور ۹, ۱۴۰۰
سبک طراحی داخلی جاپندی ، خانه را سرپناهی برای آسایش و آرامش کنید

سبک طراحی داخلی جاپندی ، خانه را سرپناهی برای آسایش و آرامش کنید

سبک طراحی داخلی جاپندی ترکیبی از عناصر ژاپنی و اسکاندیناوی در طراحی است. از لحاظ زیبایی شناختی این دو سبک بر سادگی، راحتی و عناصر طبیعی تاکید دارند. چنین تلفیقی نه تنها زیبا و مدرن است، بلکه سرپناهی ایده آل برای داشتن زندگی سرشار از آرامش و آسایش نیز ایجاد می کند…

آنیسا فراهانی
روشن شهریور ۱, ۱۴۰۰
استادیوم ملی جدید المپیک توکیو ، پیوند معماری مدرن و معماری سنتی ژاپنی

استادیوم ملی جدید المپیک توکیو ، پیوند معماری مدرن و معماری سنتی ژاپنی

استادیوم ملی جدید ژاپن به شکل یک بیضی بزرگ ساخته شده از بتن مسلح و فولاد است. طراحی سقف و پیکره از نوع رخ بام و از فولاد و چوب کاج با خرپاهایی از جنس چوب سرو است.

آنیسا فراهانی
روشن مرداد ۱۱, ۱۴۰۰

تماس با ما

توجه: لطفا همه فیلدهای مربوطه را پر کنید و سپس دکمه زیر را فشار دهید تا پیام شما ارسال شود...
برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت