راهنمای خرید صندلی و مبلمان اداری - مبلمان و صندلی اداری هلگر(helger)
اسلاید 1
اسلاید 2
اسلاید 2
اسلاید 2
اسلاید 2
اسلاید 2
اسلاید 2
اسلاید 2

نکاتی که در هنگام خرید صندلی اداری باید در نظر بگیریم

امروزه بسیاری از مردم با درد های مزمن ناحیه کمر و پشت زندگی می کنند. بسیاری، زمان زیادی از طول روز را به کار با کامپیوتر و در پشت میز مشغولند. بسیاری از مردم درست نمی نشینند و توجه چندانی هم به صندلی که رویش نشسته اند ندارند. اما در اکثر مواقع تنها با توجه به طرز صحیح نشستن و انتخاب صندلی های ارگونومیک پیشرفته، کیفیت زندگی افراد تغییر می کند. مدیران هم می توانند با انتخاب انواع صندلی های ارگونومیک، به طور هوشمندانه تحولی بزرگ در کیفیت و کارایی سازمان خود ایجاد کنند.

دانستن این که چه قدر از زندگی تان بر روی صندلی اداری صرف می شود، شما را شگفت زده می کند. کافی است ۴۰ ساعت کار در هفته که به عبارتی حدود ۱۹۰۰ ساعت کار در طی یک سال می شود را در طول عمر کاری مفید یک نفر ضرب کنید تا ببینید چه قسمت بزرگی از زندگی او روی صندلی اداری گذشته است. به رغم این محاسبه، اغلب مردم هزینه بیشتری صرف خرید میز می کنند و به صندلی اهمیت کمتری می دهند. خیلی از مردم در خانه هم  زمان زیادی را پشت میز کار می نشینند. تنها راهکار منطقی پشت میز نشینی این است که صندلی کار، چه در خانه و چه در اداره و یا دفتر کار راحت و ارگونومیک باشد.

 

بسیاری از مطالعات ارگونومی انجام شده نشان می دهند که صندلی ساپورت کننده کمر، باعث افزایش بهره وری در افراد می شود.  از سوی دیگر، صندلی اداری بد، می تواند منجر به کشیدگی عضله کمر، مشکلات پا و تونل کارپال در دست ها شود، که هر کدام به نوبه خود، موجب از دست دادن نیروی کار سازمانی و کاهش بهره وری می گردند.

بنابراین، به جای کاهش بهره وری به دلیل فقدان کارمند، سرمایه خود را برای صندلی های اداری خوب صرف کنید. با افزایش بهره وری بی شک از نیروی کار و سرمایه خود محافظت بهتری می کنید.

در صندلی اداری باید به دنبال چه چیزی باشیم؟

صندلی های اداری بخشی از دکوراسیون دفتر هستند و بسیاری از مردم سعی می کنند با میز و صندلی های  زیبا دکوراسیونی تاثیرگذار و شیک ایجاد کنند. حتی خیلی از مدیران نگران تأثیرات بهداشتی صندلی بر روی کاربران آن نیستند. اما واقعیت این است که طراحی و یا ارگونومی صندلی باید بیش از هر چیز دیگری مورد توجه قرار گیرد.

نکات زیر را در انتخاب صندلی در نظر داشته باشید:

وجود ساپورت در ناحیه کمر: صندلی اداری باید ساپورت مناسبی برای کمر داشته باشد. ساپورت مناسب با جلوگیری از کشیدگی عضله از مشکلات سیاتیکی بعدی جلوگیری می نماید. وضعیتی که می تواند ناتوان کننده باشد.

قابلیت تنظیم ارتفاع: تقریبا تمام صندلی های اداری دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند. با این حال، بعضی از برند ها قابلیت های تنظیم متعددی هم برای کنترل بازو، عرض، زاویه و کنترل تنش صندلی دارند.

پایه چرخ: تقریبا تمام صندلی های اداری دارای پایه چرخ هستند. وجود چرخ از فشار بر روی کمر در هنگام خم شدن روی میز یا برداشتن اقلامی که از دسترس دورند، مهم است.

پایه مفصل گردان: تمام صندلی های اداری باید گردان باشند تا دسترسی  به قسمت های مختلف میز را به راحتی میسر کنند. عدم وجود پایه مفصل گردان باعث خستگی بازو و کاهش بهره وری می گردد.

پارچه: پارچه باید تنفس داشته باشد تا با نشستن طولانی مدت گرم و ناراحت کننده نشود. علاوه بر این نشیمن صندلی باید زیرسازی نرم داشته باشد تا کاربر را حمایت کند و پایه صندلی هم در زیر کوشن آن احساس نشود.

در انتها توجه شما را به کیفت تولید و ارگونومی صندلی های اداری هلگر جلب می کنیم. لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

صندلی های اداری هلگر

برای اطلاعات بیشتر، روی عکس محصولات کلیک کنید

مبل اداری هلگر

برای اطلاعات بیشتر، روی عکس محصولات کلیک کنید

میز جلو مبلی هلگر

مبلمان هلگر در طراحی داخلی

logo-samandehi

آدرس ما

پاسخگویی