Banner Helger Puzzle
Banner Helger Change
Banner Helger Feather
Banner Helger Link
Banner Helger Cube
Banner Helger Office Chairs
Banner Helger Bar Stool
Helger Logo

بخش قابل توجهی از زندگی همه ما، خودآگاه یا ناخودآگاه درگیر مقوله ای به نام “زیبایی” است… و این واقعیتی انکار ناپذیر است که همه ما زیبایی را می ستاییم. حال این زیبایی می تواند به هر بخشی از زندگی مربوط شود. یکی از مهمترین این بخش ها زیبایی محیطی است که در آن زندگی، کار و فعالیت می کنیم…

هلگر زیبایی را به عنوان یکی از عناصر جدایی ناپذیر زندگی مدرن می ستاید، می شناسد و آن را برای مخاطبینش به ارمغان آورده است تا محیط زندگی و کاری به روز و هرچه زیباتر داشته باشند.

هلگر علاوه بر زیبایی، به راحتی و کیفیت محصولات خود نیز اهمیت بسیار می دهد. در حقیقت محصولات هلگر آمیزه ای از مدرنیته، زیبایی و کیفیت است که تلاش شده تا در مقایسه با محصولات مشابه خارجی با قیمت مناسب تری به دست مشتری برسد.

هلگر کار خود را با تولید محصولات اداری شروع کرد اما از آنجایی که یکی دیگر از ویژگی های برند هلگر، نوگرایی و علاقه به نوشدن است، در حدود ۵ سال بیش از ۱۰۰ محصول مختلف اعم از اداری و خانگی، روانه بازار کرده است.

کاتالوگ محصولات و لیست قیمت

کاتالوگ محصولات هِلگر

لیست قیمت محصولات هِلگر

فروش محصولات مبلمان مدرن هِلگِر با قیمت عمده برای پروژه های شما!

لطفا جهت اطلاع از شرایط فروش و قیمت عمده محصولات، فرم روبرو را تکمیل و ارسال کرده یا از طریق آیکن واتس آپ این صفحه با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

محصولات جدید

new vertical banner-Tablo
تابلوهای نقاشی دیجیتال
هلگر
خانه الوا
Lighting
هورلایت