برای داشتن دکور متحد و مدرن یکی از بهترین روش ها چه در اتاق خواب، اتاق نشیمن و یا دفتر، استفاده از تک صندلیهای مدرن یکی از بهترین روشها است. صندلی تک قسمت جالبی از مبلمان است، زیرا هم کاربردی و هم تزئینی است. شما می توانید از صندلی اکسنت برای ایجاد سبک در اتاق نشیمن، یا ایجاد گوشه دنجی برای مطالعه در اتاق خواب و یا حتی ایجاد فضای صمیمی در هال خانه استفاده کنید. استفاده از این تک صندلی ها در فضاهای مدرن و معاصر آسان است، به شرطی که بدانید که چطور این صندلی ها را با فضای موردنظرتان ترکیب کرده و دکوراسیونی یک پارچه ایجاد کنید.

نکته اولی که باید در انتخاب این نوع صندلی در نظر داشته باشید این است که در چیدمان مدرن هر نوع طراحی به شرطی که خطوط آن تمیز و صاف باشد، مناسب است. پایه های قابل رویت به ایجاد طرح مدرن کمک می کنند. به عنوان مثال، صندلی ها معمولا برای شکل کلاسیک تر خود انتخاب می شوند، اما خطوط قوی، پارچه های مدرن و پایه های محکم می توانند هر صندلی را به یک صندلی مدرن تبدیل کنند.

در هنگام انتخاب صندلی اکسنت برای تکمیل دکوراسیون یک اتاق مدرن، رنگ غالب دکوراسیون اتاق را در نظر داشته باشید و صندلی اکسنت با پارچه تک رنگی که به رنگ دکوراسیون اتاق شما بیاید انتخاب کنید. ولی اگر می خواهید از سادگی دکوراسیون کم کنید، آن وقت از صندلی اکسنت تک رنگ پارچه ای با طرح های مدرن درشت استفاده کنید.

نکته ای که باید در مورد روکش صندلی در نظر داشته باشید این است که در صندلی اکسنت، پارچه های کتان، نخ یا پلی استر بهتر به نظر می رسند. برای ایجاد نرمی بیشتر همگام با زیبایی بصری می توانید از روکش چرمی، پارچه کج راه یا میکرو فیبر استفاده کنید. این نوع جنس به شما کمک می کند تا صندلی اکسنت همزمان با راحتی از لحاظ بصری هم زیبا به نظر بیاید.

در پایان به یاد داشته باشید که صندلی اکسنت نه تنها به زیبایی هر اتاقی کمک می کند، بلکه اضافه کردن یک صندلی راحت، فضایی کاربردی و صمیمی ایجاد کرده و باعث استفاده بهینه از زمان هم می شود.

صندلی و مبلهای تک هِلگر، مناسب به عنوان صندلی یا مبل اَکسِنت

برای اطلاعات بیشتر، روی عکس محصولات کلیک کنید

مبلمان هلگر در طراحی داخلی

logo-samandehi

آدرس ما

پاسخگویی