تحویل کالا

ضمانت تحویل سالم محصول

پرداخت مطمئن

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

پرداخت آنلاین

پرداخت از طریق درگاه های معتبر

پرداخت بانکی

پرداخت از طریق پایا

کاربرد صندلی تکی (Accent Chair) در دکوراسیون مدرن

استفاده از صندلی یا مبل تکی یا همان اکسنت چه در اتاق خواب، چه در اتاق نشیمن و یا دفتر، یکی از بهترین روشها برای داشتن دکوری یکپارچه و مدرن است. صندلی تک قسمت جالبی از چیدمان است، چرا که هم کاربردی و هم تزئینی است. برای ایجاد تنوع و سبک در اتاق نشیمن، یا داشتن گوشه دنجی برای مطالعه در اتاق خواب و یا حتی ایجاد فضای صمیمی در هال خانه می توانید از صندلی اکسنت استفاده کنید. استفاده از این تک صندلی ها در فضاهای مدرن و معاصر آسان است، به شرطی که بدانید چطور این صندلی ها را با فضای موردنظرتان ترکیب کرده و دکوراسیونی یک پارچه  و شکیل ایجاد کنید.

نکته اولی که باید در انتخاب این نوع صندلی در نظر داشته باشید این است که در چیدمان مدرن هر نوع طراحی به شرطی که خطوط آن تمیز و صاف باشد، مناسب است. پایه های قابل رویت به ایجاد طرح مدرن کمک می کنند. به عنوان مثال، صندلی ها معمولا برای شکل کلاسیک تر خود انتخاب می شوند، اما خطوط قوی، پارچه های مدرن و پایه های محکم می توانند هر صندلی را به یک صندلی مدرن تبدیل کنند.

در هنگام انتخاب صندلی اکسنت برای تکمیل دکوراسیون یک اتاق مدرن، رنگ غالب دکوراسیون اتاق را در نظر داشته باشید و صندلی اکسنتی با پارچه تک رنگ که با رنگ دکوراسیون اتاق شما هماهنگ باشد را انتخاب کنید. ولی اگر می خواهید از سادگی دکوراسیون کم کنید، آن وقت از صندلی اکسنت تک رنگ پارچه ای با طرح های مدرن درشت استفاده کنید.

 

صندلی اکسنت
مبل اکسنت

نکته ای که باید در مورد روکش صندلی در نظر داشته باشید این است که در صندلی اکسنت، پارچه های کتان، نخ یا پلی استر بهتر به نظر می رسند. برای ایجاد نرمی بیشتر همگام با زیبایی بصری می توانید از روکش چرمی، پارچه کج راه و یا میکرو فیبر استفاده کنید. این نوع جنس به شما کمک می کند تا صندلی اکسنت همزمان با راحتی از لحاظ بصری هم زیبا به نظر بیاید.

در پایان به یاد داشته باشید که صندلی اکسنت نه تنها به زیبایی هر اتاقی کمک می کند، بلکه اضافه کردن یک صندلی راحت، فضایی کاربردی و صمیمی ایجاد کرده و باعث استفاده بهینه از فضا هم می شود. 


نویسنده مطلب آنیسا فراهانی
برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت