تحویل کالا

ضمانت تحویل سالم محصول

پرداخت مطمئن

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

پرداخت آنلاین

پرداخت از طریق درگاه های معتبر

پرداخت بانکی

پرداخت از طریق پایا

 اغلب دوست داریم که بتوانیم مبلمان خانه را به راحتی و به سرعت جابه جا کنیم. خیلی از ما برای همین مزیت، آباژورها را دوست داریم. آن ها پرتابل و قابل حملند و این خیلی خوب است. اغلب با تغییر دکوراسیون و یا طراحی جدید، نورپردازی را هم تغییر می دهیم و آباژورها اعم از رومیزی یا ایستاده به تکمیل این روند کمک شایانی می کنند. آنها بلافاصله و بدون نیاز به دریل و سوراخ کردن دیوار ها ظاهر یک اتاق را تغییر می دهند. آباژورهای ایستاده برای تغییر نور محیطی و آباژورهای رومیزی هنگام کار یا مطالعه بسیار کارامد هستند.

آباژورها معمولا” در همه اتاقها قابل استفاده هستند. آن ها در اتاق نشیمن و در جاهایی مثل گوشه اتاق و کنار سوفای کنار دیوار که نور دیوارکوب ها یا لوستر کافی نیست، روشنایی محیطی را فراهم می کنند. در اتاق خواب، آباژور ها روی پاتختی های دو طرف تخت به نورپردازی و زیبایی اتاق خواب کمک شایان توجهی می کنند. اما به ویژه در نبود چراغ مطالعه دیوارکوب، آباژورها نور کافی برای مطالعه فراهم می کنند. علاوه بر این، وجود آباژور در دو طرف تخت به معنای کنترل روشنایی برای هر یک از طرفین در اتاق است و این خود به داشتن خانواده ای راضی کمک می کند. آباژورهای با قابلیت روشنایی قابل تنظیم، برای دفتر و اتاق کار بسیار مناسبند، چرا که با تنظیم نور از سردردهای ناشی از فشار زیاد به چشم کم می کنند. در نهایت، آن ها هم در اتاق نشیمن و در نزدیکی در ورودی کاربردی هستند و هم حضوری دکوراتیو دارند.

Modern Apartment Interior Design

آباژورهای رومیزی و ایستاده و مجموعه های نورپردازی پرتابل، متناسب با طیف گسترده ای از سبک های طراحی داخلی، برای اتاق های سنتی تا فضاهایی با مدرن ترین دکور موجود هستند. برای سبک کلاسیک، آباژورهای نیکل و برنزی و همچنین آباژورهایی با طراحی فرفورژه و برای خانه های مدرن تر گزینه های مدرن با خطوط طراحی تمیز، ساده و مدرن قابل استفاده هستند. در نهایت، اگر شما از طرفداران زمین هستید و برنامه ای برای کاهش مصرف انرژی دارید، می توانید از برندهای داری لامپ LED استفاده کنید.

در هنگام انتخاب آباژور، فضای اتاق را در نظر داشته باشید و فکر کنید آباژور را در کجای اتاق قرار می دهید. اگر فضای زیادی دارید مانند یک اتاق بزرگ و یا اتاق نشیمن باز، می توانید از آباژورهای ایستاده قوس دار یا آباژورهای شاخه ای استفاده کنید. آباژورهای ایستاده و مشعلی شکل، در اتاق های نشیمن ایده آل هستند، مقدار مناسبی از نور محیط را فراهم کرده و یا نور متمرکزی برای کار و مطالعه ایجاد می کنند. برعکس، اتاق خواب ها و اتاق های کار کوچکتر نیاز به گزینه های متناسب تری مثل آباژورهای رومیزی و گرد کوچک یا آباژورهای کوچک جفت و کم نور تر دارند. هنگام خرید آباژور جدید، مطمئن شوید که ابعاد و اندازه آن را بررسی کرده اید و بهترین ایده از عرض، قطر، طول و وزن ثابت آن را قبل از خرید به دست آورده اید. شما همچنین می توانید گزینه های منبع نور آباژور را بررسی کنید و اگر قصد دارید خارج از منزل از آن استفاده کنید، بررسی کنید که برای استفاده در محیط مرطوب دارای استاندارد UL باشد.


نویسنده مطلب آنیسا فراهانی
برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت