تحویل کالا

ضمانت تحویل سالم محصول

پرداخت مطمئن

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

پرداخت آنلاین

پرداخت از طریق درگاه های معتبر

پرداخت بانکی

پرداخت از طریق پایا

۵ ایده اساسی برای داشتن خانه ای مدرن

سادگی. بله. اگر شما تنها به دنبال یک کلمه باشید تا با آن دکوراسیون خانه های مدرن را توضیح بدهید، آن کلمه “سادگی” است. البته، منظور از “سادگی” این نیست که محیط کسل کننده شود، چرا که دکور مدرن با آن خطوط تمیز، پالت رنگ های خنثی و اشکال هندسی، هر چیزی به جز کسل کننده است. در عوض، دکور مدرن فضای هر خانه ای را به فضایی گرم، دعوت کننده و کاملا شیک تبدیل می کند. اما چگونه به این نوع از دکوراسیون مدرن دست می یابید؟

بدیهی است که این امر تنها ورود به یک فروشگاه و انتخاب اقلامی با خطوط تمیز نیست. بلکه انتخاب و چیدمان دکور مدرن، کمی بیشتر از تنها یک انتخاب ساده است، به طوری که باید در یک چیدمان مدرن، چند ایده اساسی را بگنجانیم.

۵ ایده اساسی برای داشتن خانه ای مدرن” ترجمه مقاله ای کوتاه با همین نام از وبسایت انگلیسی زبان freshome می باشد. این وب سایت به خبر ها و ترند های روز دکوراسیون، طراحی و معماری می پردازد.

دکوراسیون مدرن

اولین ایده در چیدمان مدرن “ساده نگه داشتن فضا” است.

 

رای داشتن خانه ای مدرن، کلمه “سادگی” را همواره به یاد داشته باشید. این کلمه بهترین توصیف از طراحی مدرن است. مطمئن شوید که سادگی را با فضای خود ترکیب می کنید. لازم نیست که اتاق تنها یک چهار دیواری و یک صندلی برای نشستن باشد. در سادگی افراط نکنید، ولی به یاد داشته باشید که می خواهید تا جای ممکن از شلوغی پرهیز کنید. مطالعات نشان داده اند که شلوغی می تواند منجر به ایجاد تنش در زندگی شما شود، بنابراین دکوراسیون ساده به کاهش برخی از استرس هایی که احساس می کنید کمک می کند.

 

“کارکرد”، ایده دوم دکور خانه مدرن است.

 

نه تنها اتاق های شما باید با حفظ خطوط تمیز و حداقل آثار هنری و لوازم جانبی ساده باشند، بلکه باید کاربردی هم باشند. این کارکرد از اتاقی به اتاق دیگر بسیار متفاوت است، اما در هر اتاق، دسترسی و استفاده از اقلام مختلف باید آسان باشد. بنابراین، به عنوان مثال، یک آشپزخانه با طراحی مدرن، باید اتاق کاری کامل بوده و دسترسی به همه چیز در آن آسان باش.

“فناوری” سومین ایده دکور برای داشتن خانه ای مدرن است.

 

این در واقع خیلی بیشتر از صرف کلمه تکنولوژی است، به این معنی که کلیه لوازم الکترونیک باید مناسب و در اختیار فضا باشند. اغلب توصیه می شود که تمام وسایل الکترونیک را بهینه سازی کنید، بنابراین تلویزیون های پانل تخت، دستگاه های پخش دی وی دی، تلویزیون های صفحه تخت کوچک در آشپزخانه و کامپیوترهای دسک تاپ اتاق ها به جای تولید برامدگی در محیط باید به آن وصل باشند تا این خطوط تمیز و دست نخورده بمانند.

 

“فضای باز”

 

اگر داشتن دکوراسیون مدرن مد نظر شماست، آن وقت باید از ایده چهارم ما که ایجاد فضاهای باز متعدد است، استفاده کنید. ممکن است چنین امری در برخی از خانه هایی که فضاهای بسته و کوچک دارند ممکن نباشد، اما با استفاده از رنگ، پارچه و مبلمان، می توانید ظاهر فضای باز ایجاد کنید. حتی اگر به واقع این فضا وجود نداشته باشد. شما همچنین می توانید برای ایجاد احساس فضای بیشتر پوشش هایی با رنگ روشن و کرکره ای برای پنجره ها ایجاد کنید

 

آخرین ایده برای ایجاد دکور مدرن در خانه شما این است که “کمی کاراکتر” به فضا اضافه کنید.

 

شگفت انگیز است که چگونه یک تاش رنگ بر روی پالتی با رنگ های خنثی چنین اثر برانگیزاننده ای در فضا ایجاد می کند. گزینه های مختلف رنگی را بررسی کنید و فضایی ایجاد کنید که در آن از همراهی با دیگران لذت می برید.

نباید خلق فضای مدرن دشوار باشد. در نظر داشته باشید که برای بازی کردن با فضاها گزینه های زیادی وجود دارد. همه چیزی که شما باید به یاد داشته باشید همین پنج قانون ساده است. به این ترتیب به سادگی صاحب دکوراسیون مدرن و منحصر به فردی خواهید بود.


نویسنده مطلب آنیسا فراهانی
برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت