Gulten-Art-Banner

تابلو در دکوراسیون  داخلی یکی از عناصر اصلی و نقش تکمیل کننده در کار طراح  و معمار داخلی دارد. برای ایجاد ترکیب رنگی  و کمپوزیسیون در فضاهای  داخلی طراحان از انواع تابلوهای هنری و دکوراتیو استفاده می نمایند. تابلو های دکوراتیو و تزئینی نقش کلیدی و تمام کننده ای را در طراحی داخلی ایفا می نمایند.

این تابلو ها از لحاظ موضوعی به کاربری فضا، و از لحاظ فرم و رنگ به رنگ موجود در فضای طراحی شده ارتباط دارند. در طراحی داخلی، یک طراح برای هر فضا بصورت انفرادی، تک تک عناصر طراحی و رنگ آنها را به دقت به گونه ای انتخاب و طراحی می نماید که در کل هم یک یکپارچگی توسط مخاطب احساس شود.

فضاهایی که دکوراتور برای تک تک المانهای آن با وسواس وقت و انرژی گذاشته است، بدون وجود تابلوهای مرتبط با فضای داخلی کامل نمی شود. تابلوها در اغلب اوقات نقش به سزایی در تکمیل کمپوزیسیون، ترکیب رنگی فضای معماری و همچنین ایجاد تضاد برای جذاب کردن محیط بازی می کنند.

انتخاب و چینش صحیح تابلو در فضای معماری، نه تنها محیط را زیبا و دلچسب مینماید، بلکه احساس طراح را به افراد موجود در فضای معماری منتقل می نماید.

در سایت دکوراسیون مدرن، کارهایی بی نظیر از نقاش معاصر سرکار خانم گلتن تجدد گردآوری و در معرض دید علاقمندان قرار داده شده است.

تابلوهای نقاشی هنری و دکوراتیو Gulten Art

خانم گلتن تجدد، متولد بخارست کشور رومانی، تحصیل کرده دکوراسیون داخلی و گرافیک مطبوعاتی با ۵۰ سال سابقه نقاشی سیاه قلم، رنگ روغن و ۲۵ سال نقاشی دیجیتال می باشند.

اساتید نقاشی ایشان، آقایان دکتر یعقوب صوفرزاده و آقامیری و اساتید گرافیک، خانم بهار آغشتی، آقایان آرموند آیوازیان، دهقان، بنی اسدی و ساسان ناصرنیا می باشند.

ایشان از سال ۱۳۷۵ به نقاشی دیجیتال روی آورده اند و جزو اولین نقاشان دیجیتال صاحب سبک معاصر کشور می باشند. اولین نمایشگاه آثار دیجیتال ایشان، در گالری لازار توسط گالری دار و خبرنگار مشهور فقید سرکار خانم ژانت لازاریان بصورت گروهی با هنرمندان معاصر کشور آقای کورش شیشه گران، خانمها شیرین اتحادیه و بیتا وکیلی در سال ۱۳۷۹ برگزار گردید.

تابلو های نقاشی هنری و دکوراتیو Gulten Art ( گلتن آرت ) یک نقاشی دیجیتال است که به وسیله کامپیوتر ترسیم و نقاشی شده است. این تکنیک با استفاده از برنامه‌های گرافیکی که از یک بوم مجازی و جعبه ابزار نقاشی مجازی، رنگ‌ها و سایر ابزار برای نقاشی را در اختیار هنرمند قرار می دهد استفاده می‌کند و هنرمند را قادر می سازد تا بدون هیچ محدودیتی، اثر خود را با استفاده از تخیلات خود در دنیای مجازی بصورت نقاشی دیجیتال خلق کند، و نگاه و حس خود را در بهترین و آزادترین حالت به بیننده منتقل نماید.

این تابلو ها از آثار هنری و دکوراتیو سرکار خانم گلتن تجدد، که بصورت دیجیتال نقاشی و طراحی، و در تعداد محدود بر روی کاغذ عکاسی روی شاسی با ماندگاری بسیار بالا چاپ و عرضه می گردد.

در سالهای اخیر، با توجه به ایجاد امکان چاپ بر روی کاغذ عکاسی و سایر رسانه های مشابه با ماندگاری بالا، تابلو های نقاشی دیجیتال جای خود را در طراحی و دکوراسیون مدرن باز کرده است.

کلیه کارها دارای شناسنامه بوده و پس از خرید و طی سالهای آتی در صورت صدمه دیدن، با ارائه اثر صدمه دیده و معدوم کردن آن، مالک اثر می تواند سفارش تهیه چاپ و شاسی کشی مجدد اثر خود را به نرخ روز بدهد.

برخی از این آثار در نمایشگاههای کانادا و ایران به نمایش درآمده اند و جوایزی را هم اخذ کرده اند.

برای اطلاعات بیشتر، روی عکس محصولات کلیک کنید
logo-samandehi

آدرس ما

پاسخگویی