تحویل کالا

تحویل فوری و سالم محصول

ضمانت خرید

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

پرداخت آنلاین

پرداخت از طریق درگاه های معتبر

پرداخت در محل

پرداخت از طریق دستگاه POS سیار

راهنمای جامع خرید صندلی اداری

۱۳ تیر ۱۳۹۷/توسط آنیسا فراهانی

مروزه بسیاری از مردم با درد های مزمن ناحیه کمر و پشت زندگی می کنند. بسیاری، زمان زیادی از طول روز را به کار با کامپیوتر و در پشت میز مشغولند. بسیاری از مردم درست نمی نشینند و توجه چندانی هم به صندلی که رویش نشسته اند ندارند. اما در اکثر مواقع تنها با توجه به طرز صحیح نشستن و انتخاب صندلی های ارگونومیک پیشرفته، کیفیت زندگی افراد تغییر می کند.

هنر دکورهای دیواری و ایده هایی برای دیوارهای مدرن

29،خرداد، 1397/توسط آنیسا فراهانی

 خانه های شیک و مدرن همشه آیتم هایی برای تکمیل دکوراسیون فضا روی دیوار ها نصب کرده اند. تابلو ها اولین چیزی هستند که نظر بیننده را به دیوار جلب کرده و حسی از تمامیت فضا را به او منتقل می کنند. مطلب پیش رو از وب سایت فرش هوم به چگونگی اتخاب تابلوی مناسب برای دکوراسیون پرداخته است.

 

آباژورها و دکوراسیون مدرن

28،خرداد، 1397/توسط آنیسا فراهانی

 اغلب دوست داریم که بتوانیم مبلمان خانه را به راحتی و به سرعت جابه جا کنیم. خیلی از ما برای همین مزیت، آباژورها را دوست داریم. آن ها پرتابل و قابل حملند و این خیلی خوب است. اغلب با تغییر دکوراسیون و یا طراحی جدید، نورپردازی را هم تغییر می دهیم و آباژورها اعم از رومیزی یا ایستاده به تکمیل این روند کمک شایانی می کنند. آنها بلافاصله و بدون نیاز به دریل و سوراخ کردن دیوار ها ظاهر یک اتاق را تغییر می دهند. آباژورهای ایستاده برای تغییر نور محیطی و آباژورهای رومیزی هنگام کار یا مطالعه بسیار کارامد هستند.

کاربرد صندلی تکی (Accent Chair) در دکوراسیون مدرن

28،خرداد، 1397/توسط آنیسا فراهانی

 برای داشتن دکور متحد و مدرن یکی از بهترین روش ها چه در اتاق خواب، اتاق نشیمن و یا دفتر، استفاده از تک صندلیهای مدرن یکی از بهترین روشها است. صندلی تک قسمت جالبی از مبلمان است، زیرا هم کاربردی و هم تزئینی است. شما می توانید از صندلی اکسنت برای ایجاد سبک در اتاق نشیمن، یا ایجاد گوشه دنجی برای مطالعه در اتاق خواب و یا حتی ایجاد فضای صمیمی در هال خانه استفاده کنید.

۵ ایده اساسی برای داشتن خانه ای مدرن

8،خرداد، 1397/توسط آنیسا فراهانی

 سادگی. بله. اگر شما تنها به دنبال یک کلمه باشید تا با آن دکوراسیون خانه های مدرن را توضیح بدهید، آن کلمه “سادگی” است. البته، منظور از “سادگی” این نیست که محیط کسل کننده شود، چرا که دکور مدرن با آن خطوط تمیز، پالت رنگ های خنثی و اشکال هندسی، هر چیزی به جز کسل کننده است. در عوض، دکور مدرن فضای هر خانه ای را به فضایی گرم، دعوت کننده و کاملا شیک تبدیل می کند. اما چگونه به این نوع از دکوراسیون مدرن دست می یابید؟

برند سایت