فروشگاه آنلاین دکوراسیون مدرن Modern Interior Design

تحویل کالا

ضمانت تحویل سالم محصول

پرداخت مطمئن

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

پرداخت آنلاین

پرداخت از طریق درگاه های معتبر

پرداخت بانکی

پرداخت از طریق پایا
فروشگاه آنلاین دکوراسیون مدرن، فروشگاه اینترنتی طراحی داخلی مدرن، Modern Interior Design About Banner

 سایت فروشگاه آنلاین دکوراسیون داخلی مدرن

 فروشگاه اینترنتی Modern Interior Design، سایتی است که برای فروش انواع اقلام دکوراسیون و معماری داخلی مدرن راه اندازی شده است. در این سایت برترین برندهای دکوراسیون داخلی مدرن که همه دارای بهترین خدمات پس از فروش هستند گلچین شده است. همه کالا ها با طراحی منحصر به فرد و با برترین استانداردهای جهانی تولید، در کمترین زمان ممکن توسط متخصصان حمل، نصب و راه اندازی می شوند. سایت moderninterior.ir با راه اندازی بخش آنلاین طراحی داخلی، خدمات طراحی داخلی غیر حضوری را به مشتریان خود ارائه می نماید. مطمئن باشید که خود شما با راهنمایی متخصصان ما، از عهده طراحی داخلی فضاهای اداری و منزل خود به بهترین وجه ممکن بر خواهید آمد. در این سایت، موارد زیر را می توانید بیابید و در طراحی خود استفاده بفرمائید:

 مبلمان و اقلام دکوراسیون داخلی مدرن، صندلی اداری ،صندلی راحتی، صندلی نهارخوری، مبل و کاناپه اداری، انتظار، هتل، خانگی، میز مدیریت، میز معاونت، میز کارشناسی،میز کنفرانس، میز منشی، میز پذیرش، میز رسپشن، میزهای سایت، کال سنتر، کانتر بانکی، میزهای عسلی و جلومبلی، میزهای تلویزیون، صوتی تصویری، میز پرینتر، انواع فایل، ویترین، کمد، کتابخانه، پروژه های معماری داخلی، ایده های معماری داخلی، پارتیشن، دیوارپوش، لوستر و آباژور، تابلوی دکوراتیو، و اقلام پذیرایی لوکس و دکوراتیو این سایت توسط شرکت تارلا طرح رسانه طراحی و مدیریت می گردد.

صداقت اساس ارزش های ماست و ما با اعتقاد کامل به اصل مشتری محوری و احترام به حقوق مصرف کنندگان، پایبند به قیمت های خرده فروشی و مصوب تامین کنندگان می باشیم که در کلیه نمایندگی های فروش به صورت یکسان عرضه می گردند.

برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت